Obecná pravidla a podmínky

Kdo jsme?

DODOLI je značka dětských výrobků patřící společnosti OLI DIGITAL GROUP S.R.L. Naše adresa je Cumpenei ulice č. 8-10, Constanta, Rumunsko, PSČ 900147. Naše daňové identifikační číslo je 43423853. Můžete nás kontaktovat e-mailem (hello@dodoli.ro) nebo telefonicky (+40 749 22 22 17).

Práva duševního vlastnictví

Celý obsah webové stránky dodoli.cz (obrázky, texty, webová grafika, software atd.) je majetkem společnosti Oli Digital Group S.R.L. a je chráněn zákonem o duševním vlastnictví. Používání výše uvedeného bez souhlasu společnosti Oli Digital Group S.R.L. je trestné podle zákona.

Registrace

Chcete-li vytvořit platný účet Dodoli, musíte použít platnou e-mailovou adresu. S účtem Dodoli můžete snadno zobrazit stav své objednávky, zrušit objednávky a mít první přístup k novým produktům a kampaním.

Celková cena

Konečná cena, kterou klient zaplatí za každou objednávku, se získá přičtením ceny produktu/produktů k nákladům na dopravu. Všechny ceny a náklady (včetně nákladů na dopravu) jsou před uskutečněním objednávky jasně uvedeny na webových stránkách, na stránkách produktů a při realizaci nákupu. Neexistují žádné další skryté náklady ani daně.

Všechny ceny produktů a služeb prodávaných na dodoli.eu jsou uvedeny v „CZK“ a zahrnují všechny daně požadované zákonem.

Objednávat můžete i bez uživatelského účtu

Objednávku můžete provést online bez aktivního účtu na webové stránce. Musíte poskytnout potřebné informace, abychom mohli objednávku vyřídit (jméno, fakturační adresa, dodací adresa, platné číslo mobilního telefonu a platná e-mailová adresa).
Dokončením objednávky potvrzujete, že všechny poskytnuté informace jsou platné a správné. Pokud poskytnete jakékoliv nepravdivé informace, nepřebíráme žádnou odpovědnost za důsledky vyplývající z takových chyb (například doručení objednávky na nesprávnou adresu, zpožděné doručení, nebo dokonce vůbec žádné doručení). Dokončením objednávky souhlasíte s tím, že dodoli.cz vás může kontaktovat jakýmikoli dostupnými prostředky (e-mailem, telefonem, messanger), abychom mohli objednávku potvrdit a zpracovat. Potvrzení týkající se zpracování a doručení jakékoliv objednávky vám bude předloženo do 3 pracovních dnů od uskutečnění objednávky na naší webové stránce.

Doručení objednávky, způsoby doručení a platby.

Veškeré informace týkající se dopravy a doručení objednávek a akceptovaných způsobů platby najdete na naší webové stránce v části „Platba a doprava“.

Vrácení produktu a vrácení peněz

Pravidla vrácení produktu a vrácení peněz, pokyny pro vrácení produktu a vrácení peněz jsou podrobně uvedeny v sekci Kontakt na webové stránce v části „Vrácení produktu a vrácení peněz“.

Zpracování osobních údajů

Ujišťujeme vás, že všechny vaše osobní údaje jsou chráněny a budou použity zodpovědně, a to pouze s vaším souhlasem. Dodoli.cz také používá soubory „cookies“ na zlepšení uživatelských zkušeností. Více informací o zásadách týkajících se zpracování osobních údajů a o souborech cookies se dozvíte v části „Zpracování osobních údajů