Platba a doprava

Zadávání objednávek

Objednávky lze provádět výhradně online pomocí webové stránky dodoli.eu.

Doprava a doručení objednávek

Při objednávkách od 2000Kč je doprava zdarma, s výjimkou objednávek, které využívají propagační kódy. Slevy poskytnuté pomocí propagačních kódů se neberou v potaz u výpočtu minimální hodnoty objednávky pro dopravu zdarma.

Všechny objednávky jsou dodávány expresním kurýrem. Poplatek za doručení je zřetelně uveden na objednávkovém formuláři před dokončením objednávky. Vaše objednávka bude vyzvednuta kurýrem do 1-3 dnů od uskutečnění a potvrzení objednávky. Objednávky placené kartou jsou okamžitě potvrzeny. Objednávky placené bankovním převodem jsou potvrzeny přibližně do 3 pracovních dnů. Po předání balíčku s objednávkou kurýrovi ho dostanete během 3-4 pracovních dnů. Kurýr obvykle balíky doručuje mezi 9:00 a 18:00. Zvažte tento časový interval při výběru adresy doručení, abyste byli dostupní na vámi zadané adrese.

Cena produktů a poplatky za doručení jsou zřetelně uvedeny na naší webové stránce před dokončením objednávky a nacházejí se také na faktuře. Při přebírání balíku nebudete kurýrovi už nic platit.

Platba za objednávky

Za objednávku můžete zaplatit bankovním převodem nebo online debetní/kreditní kartou (Visa/Maestro/Mastercard). Ve 2. kroku objednávkového formuláře vyberte způsob platby. Objednávky nelze uhradit formou dobírky.

Platba online bankovní debetní/kreditní kartou (Visa/Maestro/Mastercard)

Pokud jste si vybrali způsob platby „Online kreditní nebo debetní kartou“, je potřeba vyplnit formulář s informacemi o vaší kartě na zabezpečené stránce zpracovatele platby. Platby kreditními/debetními kartami vydanými pod logem Visa a MasterCard (Visa/Visa Electron a Mastercard/Maestro) se uskutečňují prostřednictvím systému „3-D Secure“ vyvinutého organizacemi, které zajišťují stejnou úroveň zabezpečení online transakcí jako ty, které probíhají při použití kteréhokoliv bankomatu nebo u jiného obchodníka. Program „3-D Secure“ primárně zajišťuje, že žádné informace týkající se vaší karty se nepřenášejí ani neukládají na serverech obchodu nebo na serverech platebních procesorů. Tyto údaje se zadávají přímo do systémů Visa a MasterCard. Za platby bankovní kartou se neúčtuje žádný poplatek!

Platba bankovním převodem

Platba bankovním převodem se uskutečňuje pomocí bankovních údajů zobrazených na stránce, na kterou jste přesměrováni po dokončení objednávky. Platbu prostřednictvím bankovního převodu MUSÍTE uskutečnit použitím čísla vaší objednávky v části „platební údaje“. Objednávka bude odeslána okamžitě po přijetí částky za objednávku na náš účet. Na realizaci bankovního převodu za vaši objednávku máte 4 pracovní dny. Objednávky, které tento termín nesplní, budou zrušeny.

Stížnosti

Pokud zjistíte nějakou nesrovnalost v obsahu balíčku nebo na faktuře, kontaktujte nás do 3 pracovních dnů od přijetí balíčku. Děláme vše pro to, abychom se vyhnuli chybám, ale někdy k nim přece jen může dojít. Ujišťujeme vás, že každou chybu učiněnou z naší strany urgentně napravíme, abychom minimalizovali vzniklé nepříjemnosti.